Ultra Ice Tea One Piece Luffy Peach Flavour (ledový čaj s příchutí broskve) 330 ml
Kód: 2760Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Voda, cukr, čajový extrakt (0,12%), regulátory kyselosti: E330 a E331, aroma, antioxidant: E300.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 92 kJ / 22 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 5,6 g |
| z toho cukry | 5,6 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | EU |
Osvěžující twist na klasický KitKat! Křupavá oplatka je pokryta jemnou citrónovou polevou, která přináší...
Brain Blasterz Sour Chewy Candies jsou ideální volbou pro milovníky kyselých a žvýkacích dobrot! Tyto žvýkací bonbóny...
Arizona Orangeade je osvěžující citrusová bomba! Sladké a šťavnaté pomeranče v každém doušku Vám dodají energii a...
Arizona Iced Tea Peach Flavor je další oblíbený nápoj společnosti Arizona Beverages USA. Je vyrobený ze skutečného...
Van Holten's Garlic Joe je česneková lahůdka pro milovníky pořádně výrazných chutí! Tato nakládaná okurka je plná...
Ocean Bomb One Piece Luffy Yogurt Flavour je lahodný nápoj, který potěší všechny fanoušky legendárního anime!...
Grapeade je osvěžující ovocný nápoj s výraznou a sladkou chutí šťavnatých hroznů. Tento nápoj nabízí dokonale...
Boba Cat Boba Tea Passionfruit Lychee nabízí exotické spojení sladkého liči a tropické marakuji. Tento lahodný nápoj...
Toxic Waste Nuclear Sludge je kyselá žvýkací páska, která se od ostatních produktů této značky liší tím, že je...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
