Ověření věku Adulto

Vážení zákazníci,

na tomto webu se nachází zboží určené osobám starším 18 let. Podle platné legislativy musíme být vybaveni elektronickým systém, který jednoznačně ověří věk kupujícího ještě před odesláním objednávky. Vaše data nevidíme ani je neukládáme - ověření zajišťuje externí společnost.

tip6 Pokud si objednáte pouze potraviny nebo jiné volně prodejné zboží, ověření věku po vás vyžadovat nebudeme.

Používáme ověření věku Adulto. Váš věk můžete ověřit bankovní identitou, službou MojeID nebo dokladem totožnosti. Pokud jste už v minulosti byli ověřeni službou Adulto, a to i na jiné stránce, můžete se rychle ověřit také SMS kódem nebo e-mailem.

Co je Adulto?

Adulto je poskytovatel komplexních služeb online ověření věku. Společnost je oficiálním partnerem společnosti Bankovní identita, a.s., vlastněné největšími českými bankami. Je držitelem bezpečnostní certifikace ISO 27001 a členem asociace pro elektronickou komerci APEK.

Je to bezpečné?

Adulto je bezpečným prostředníkem, který o vás neuchovává žádné osobní údaje kromě vašeho data narození. Služba Adulto nikdy nepředává osobní údaje OstraVape.cz, služba předává pouze informaci zda jste nebo nejste starší 18 let. V případě použití ověření věku prostřednictvím bankovní identity sdílíte s Adulto jen datum vašeho narození. V případě použití ověření věku dokladem totožnosti není váš doklad uchováván a slouží pouze k procesu jeho ověření v reálném čase.

Ověření věku prostřednictvím služby Adulto je bezpečné.

Více informací o způsobu, jakým jsou Vaše doklady ověřovány a návod, jak na to naleznete zde.

Věříme, že ověřování věku je nejen zákonná, ale i morální zodpovědnost. Snažíme se chránit mladistvé a zabezpečit, že naše produkty jsou dostupné jen pro dospelé. Vaše soukromí a pohodlí jsou pro nás důležité, a proto se snažíme, aby byl tento proces co nejjednodušší a nejbezpečnejší.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci. Společně tak můžeme vytvořit bezpečné a zodpovědné nákupní prostředí.

 

 Adulto - zodpovědný prodejce

 

 

Používáme ověření věku Adulto