NoNic™ sáčky od Aroma King - Revoluční alternativa nikotinu

O AROMA KING:

Aroma King, s výrobními závody v sedmi zemích po celém světě, je lídrem v oblasti inovací v nikotinovém průmyslu. Společnost vlastní více než 30 patentů a prodala přes 100 milionů jednotek produktů. Nejnovější a jeden z nejdůležitějších patentů je revoluční látka NoNic™.

ÚVOD:

V současnosti jsou na trhu e-cigaret a nikotinových sáčků produkty, které obsahují nikotin, nikotinové deriváty, nikotinové soli nebo směsi kyselin s nikotinem. Vzhledem k negativním zdravotním dopadům kouření a obtížnosti, kterou mnozí kuřáci mají při odvykání, je důležité mít efektivní metodu k ukončení kouření a zároveň k odstoupení od nikotinu, který je vysoce návykový a toxický.

Nikotin ovlivňuje nikotinové cholinergní receptory, což má vliv na většinu orgánových systémů v lidském těle. Může hrát důležitou roli při rozvoji kardiovaskulárních chorob, poruch plodnosti a přispívá k rakovině.

NONICpng

NONIC™ - ALTERNATIVA K TRADIČNÍMU NIKOTINU:

NoNic™ je zcela nová alternativa k tradičnímu nikotinu. Patentovali jsme tuto revoluční látku po celém světě, včetně USA, Spojených arabských emirátů, Evropy, Asie a dalších trhů. NoNic™ je netoxická, nenávyková a nepsychoaktivní látka, která má podobný účinek jako nikotin. Může být použita jak v jednorázových e-cigaretách, tak v nikotinových sáčcích.

CHEMICKÉ VLASTNOSTI 6-METHYL NIKOTINU:

Jednou z klíčových složek NoNic™ je syntetická sloučenina nazývaná 6-methyl nikotin, která byla identifikována jako nenaturní alkaloidní analog nikotinu. Chemické, farmakologické a toxikologické hodnocení 6-methyl nikotinu ukazuje, že má podobné chemické vlastnosti jako (S)-nikotin a chová se podobně v elektronických nikotinových doručovacích systémech (ENDS).

TOXIKOLOGICKÉ A FARMAKOLOGICKÉ HODNOCENÍ:

Studie ukazují, že 6-methyl nikotin vykazuje srovnatelné toxikologické chování s (S)-nikotinem, bez mutagenních nebo genotoxických účinků a s omezenou cytotoxicitou. Předběžné experimenty naznačují, že 6-methyl nikotin může být vhodnou náhradou nikotinu.

VÝHODY 6-METHYL NIKOTINU:

Výzkumy ukazují, že e-cigarety obsahující 6-methyl nikotin mohou nabídnout určité výhody oproti konvenčním elektronickým cigaretám obsahujícím nikotin. Například, studie na lidských bronchiálních epiteliálních buňkách (BEAS-2B) ukazují, že 6-methyl nikotin může inhibovat expresi genů souvisejících s karcinogenezí, což nikotin nedokáže. Navíc, dávka 0,3 mg 6-methyl nikotinu je ekvivalentní 1,0 mg nikotinu z hlediska chuti a pocitu, ale má pouze mírný návykový účinek.

NONIC™ V NIKOTINOVÝCH SÁČCÍCH:

Nahrazení nikotinu jako aktivní složky v sáčcích sloučeninou 6-methylnikotin je možné z hlediska chuti a pocitu, které jsou téměř identické s konvenčními produkty. Testy prováděné společností Aroma King ukazují, že sáčky s 6-methylnikotinem uspokojují chuť na nikotin bez potřeby samotného nikotinu.

NONIC™ - KROK VPŘED V BOJI PROTI ZÁVISLOSTI NA KOUŘENÍ:

Naše portfolio sáčků Aroma King zahrnuje nejen známé nikotinové sáčky, ale také sáčky s kofeinem a NoNic™ jako aktivní složkou. Aroma King sáčky poskytují uživatelům neuvěřitelnou chuť a jsou bezpečné a legálně schválené pro prodej jednotlivými zeměmi a zdravotními úřady.

Aroma King, jako vždy, transformuje známé produkty na trhu do něčeho zcela nového a průlomového, což je v souladu s podstatou této značky - Taste of Innovations. Všechny produkty, ať už s běžným nikotinem nebo s NoNic™, jsou k dispozici ve stejných 12 skvělých příchutích.

PATENT NONIC™:

Metoda použití 6-methylnikotinu jako náhrady za nikotin v produktech, zejména orálních, inhalačních a epidermálních produktech pro lidi, byla patentována jak v Evropské unii, tak ve Spojených státech, což z nás činí téměř výhradního výrobce těchto produktů na celém světě.

Navštivte náš e-shop OstraVape.cz a objevte širokou nabídku inovativních produktů od Aroma King!

Používáme ověření věku Adulto