Boba Cat Boba Tea Brown Sugar Milk Tea (bubble tea) 315 ml
Kód: 2554Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Voda, cukr, kuličky tapioky, sušené plnotučné mléko, hnědý cukr, nemlečná smetana (glukózový sirup, plně hydrogenované oleje - kokosový olej), stabilizátor: E340, polyfosforečnany, emulgátory: E471, protispékavá látka: E551, β-karotenové barvivo, čajový extrakt (voda, černý čaj), aroma, zahušťovadlo: E466, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, sůl.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 218 kJ / 52 kcal |
| Tuky | 1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Sacharidy | 9,5 g |
| z toho cukry | 9 g |
| Bílkoviny | 0,8 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Taiwan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
