Van Holten's Sour Sis Sour Flavoured (kyselá nakládaná okurka v extra kyselém nálevu) 306 g
Kód: 2766Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Okurka, pitná voda, jedlá sůl, ocet, ztužující látka : chlorid vápenatý; přírodní aroma, konzervanty: benzoan sodný, sorban draselný.
Hmotnost s nálevem 306g.
Čistá hmotnost bez nálevu 167g
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 17 kJ / 4 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 1,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Speciální limitovaná edice KitKatu, která vás připraví na Halloween! Tento unikátní snack kombinuje křupavou oplatku,...
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Naložený s výraznou sýrovou chutí! The Big Cheez je popcorn, který zkrátka musíte ochutnat. Křupavé kousky obalené v...
Pro opravdové čokoholiky – temnější kakaový krém v kakaové polevě, kombinace intenzivní chuti s příjemnou sladkostí....
Reese's 3 Peanut Butter Cups Trio je dokonalá kombinace mléčné čokolády a lahodného arašídového másla v třech...
Arizona Orangeade je osvěžující citrusová bomba! Sladké a šťavnaté pomeranče v každém doušku Vám dodají energii a...
Grapeade je osvěžující ovocný nápoj s výraznou a sladkou chutí šťavnatých hroznů. Tento nápoj nabízí dokonale...
Vstupte do světa bohaté chuti s Boba Cat Brown Sugar Tapioca Bubble Tea! Tento luxusní bubble tea spojuje jemné tóny...
Reese's 2 Peanut Butter Cups Trio je dokonalá kombinace mléčné čokolády a lahodného arašídového másla v třech...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
