KitKat Lemon Crisp (tyčinka s příchutí citronu) 42 g
Kód: 2956Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Složení: Cukr, rostlinný olej, pšeničná mouka, odstředěné mléko, sušina kukuřičného sirupu, laktóza, obsahuje 2 % nebo méně: čokoláda, lecitin (sója ), přírodní aroma a umělé aroma, sůl, droždí, prášek do pečiva, umělé barvivo: E102.
Varování: E102 může mít negativní vliv na aktivitu a činnost dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2192 kJ / 524 kcal |
| Tuky | 28,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16,7 g |
| Sacharidy | 64 g |
| z toho cukry | 48 g |
| Bílkoviny | 5 g |
| Sůl | 0,8 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Van Holten's Hot Mama je nakládaná okurka pro ty, kteří mají rádi pořádně pikantní výzvu! Tato ostrá okurka přináší...
Van Holten's Garlic Joe je česneková lahůdka pro milovníky pořádně výrazných chutí! Tato nakládaná okurka je plná...
Van Holten's Sour Sis Sour Flavoured je nakládaná okurka, která přináší pořádnou dávku kyselosti! Tato okurka je...
Připravte se na osvěžující zážitek s nápojem Barbie Girl Raspberry Feijoa! Tento lahodný mix sladkých malin a...
Představte si ovocnou explozi, kde dominují sladké tóny, a do toho přichází lehký krémový podtón, který to celé...
Arizona Orangeade je osvěžující citrusová bomba! Sladké a šťavnaté pomeranče v každém doušku Vám dodají energii a...
Ultra Ice Tea Dragon Ball Z Goku s příchutí broskve přináší osvěžení, které vás nabije energií stejně jako slavný...
Dweebs jsou ovocné cukrovinky, které byly velmi populární v 90. letech. Byly vyráběny společností Willy Wonka Candy...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
