Toxic Waste Atomz (kyselé bonbonky) 60 g
Kód: 2263Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Glukózový sirup, cukr, dextróza, kukuřičný škrob, palmový olej, kyselina citrónová, emulgátor (mono a diglyceridy nasycených mastných kyselin), umělé aroma, sójový protein, zahušťovadlo (arabská guma), emulgátor (sójový lecitin), umělá barviva (lutein, anthokyany, Brilantní modř FCF).
Brilantní modř FCF může mít neblahý vliv na činnost a pozornost dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1560 kJ / 373 kcal |
| Tuky | 3,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 85 g |
| z toho cukry | 63 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,23 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
