Brain Blasterz - Super Sour Cool Candy (kyselé osvěžující bonbóny) 48 g
Kód: 2716Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Cukr 60,2%, Sladový sirup 30,6%, Kyselina citronová (E330) 7,5%, Mentol 0,8%, umělé příchutě (cola, pomeranč, limeta, třešeň) 0,5%, Arabská guma (E414) 0,4%
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1671 kJ / 393 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 98 g |
| z toho cukry | 64 g |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Čína |
Madam Hong Lady Boba Brown Sugar Bubble Tea je lahodná kombinace krémového mléčného čaje a karamelově sladkého...
Pamatujete si, jak jste si jako děti vychutnávali sladkost jahodového Tangu? Teď můžete tu lahodnou chuť zažít znovu!...
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Křupavé tyčinky s výraznou příchutí taco, která připomíná klasickou mexickou směs koření. Čeká Vás kombinace jemné...
Naložený s výraznou sýrovou chutí! The Big Cheez je popcorn, který zkrátka musíte ochutnat. Křupavé kousky obalené v...
Připravte se na opravdovou chuťovou explozi! Flipz McVitie's preclíky v mléčné čokoládě spojují dokonalé křupavé...
Arizona Orangeade je osvěžující citrusová bomba! Sladké a šťavnaté pomeranče v každém doušku Vám dodají energii a...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
