Toxic Waste Nuclear Sludge Sour Cherry (žvýkací páska s příchutí třešně) 20 g
Kód: 2255Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Cukr, glukózový sirup, dextróza, kyselina citronová, hydrogenovaný rostlinný tuk (sójový a palmový), modifikovaný kukuřičný škrob, emulgátor (mono a diglyceridy mastných kyselin, sójový lecitin), dochucovadlo, hydrolyzovaný sójový protein, barviva (antokyany).
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1506 kJ / 360 kcal |
| Tuky | 2,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 79 g |
| z toho cukry | 52 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
Toužíte po exotice? Arizona Mucho Mango vás okamžitě přenese na tropický ostrov díky bohaté a sladké chuti šťavnatého...
Warheads Super Sour Trio Gel vám přináší tři super kyselé ovocné příchutě v jednom balení – jablko, modrá malina a...
Připravte se na kyselý útok s Brain Blasterz Sour Boltz Gummies! Tyto měkké želé bonbóny jsou plné osvěžující...
Vstupte do světa bohaté chuti s Boba Cat Brown Sugar Tapioca Bubble Tea! Tento luxusní bubble tea spojuje jemné tóny...
Pro opravdové čokoholiky – temnější kakaový krém v kakaové polevě, kombinace intenzivní chuti s příjemnou sladkostí....
Pamatujete si, jak jste si jako děti vychutnávali sladkost jahodového Tangu? Teď můžete tu lahodnou chuť zažít znovu!...
Dweebs jsou ovocné cukrovinky, které byly velmi populární v 90. letech. Byly vyráběny společností Willy Wonka Candy...
Ultra Ice Tea One Piece Luffy s příchutí broskve je osvěžující nápoj, který vás vezme na dobrodružnou plavbu plnou...
Reese's 3 Peanut Butter Cups Trio je dokonalá kombinace mléčné čokolády a lahodného arašídového másla v třech...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
