AriZona Orangeade (ledový čaj s pomerančovou šťávou) 680 ml
Kód: 2551Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Filtrovaná voda, kukuřičný glukózo-fruktózový sirup, koncentrát z pomerančové šťávy, přírodní pomerančová příchuť, regulátor kyselosti (E330), E300 (vitamín C), emulgátor (E414, E445), barvivo (160a, 160b)
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 160 kJ / 38,2 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 9,5 g |
| z toho cukry | 9,1 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
