Toxic Waste Blue Raspberry Sour Slushy (kyselý nápoj s příchutí borůvky) 250 ml
Kód: 2754Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Voda, zvlhčující látka (glycerin), kyselina citronová, přírodní aroma, stabilizátor, (sodná sůl karboxymethylcelulózy), zahušťovadlo (guma ze svatojánských bobů), sladidla (sukralóza, ecesulfam K), konzervant (sorban draselný, dimethyldiuhličitan), barvivo (E133) .
Varování: E133 může mít negativní vliv na aktivitu a činnost dětí.
Nevhodné pro děti do 4 let.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 144 kJ / 34 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 7,1 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
Osvěžující a extrémně kyselý nápoj, který spojí sílu citronu a limetky do jedné výbušné kombinace! Tento slushy drink...
Ultra Ice Tea One Piece Zoro s příchutí broskve je osvěžující nápoj, který vás nabije stejně jako legendární šermíř...
Van Holten's Big Papa Dill Flavoured je pořádně velká nakládačka, která potěší každého milovníka kyselých okurek!...
Zažijte explozi chuti s Arizona Iced Tea Raspberry! Tento ledový čaj s příchutí šťavnatých malin nabízí osvěžující...
Van Holten's Sour Sis Sour Flavoured je nakládaná okurka, která přináší pořádnou dávku kyselosti! Tato okurka je...
Ultra Ice Tea Dragon Ball Z Goku s příchutí broskve přináší osvěžení, které vás nabije energií stejně jako slavný...
Kyselá invaze s Brain Blasterz Sour Wormz! Tyto žvýkací želé červíky si na Vás nejprve nachystají silný kyselý útok,...
Pro opravdové čokoholiky – temnější kakaový krém v kakaové polevě, kombinace intenzivní chuti s příjemnou sladkostí....
Tento klasický bubble tea je ideální pro ty, kteří hledají autentický zážitek s krémovou texturou a sladkým nádechem....
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
