Warheads Ooze Chewy (kyselé žvýkací bonbonky) 99 g
Kód: 2770Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1506 kJ / 360 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 88 g |
| z toho cukry | 56 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,5 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
Pamatujete si, jak jste si jako děti vychutnávali sladkost jahodového Tangu? Teď můžete tu lahodnou chuť zažít znovu!...
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Připravte se na kyselou smršť! Brain Blasterz Super Sour Original Hard Candy jsou legendou mezi tvrdými bonbóny....
Jolly Time Healthy Pop Butter jsou popcorny známé jako nízkokalorická varianta s máslovou příchutí. Tyto popcorny...
Představte si dokonalou harmonii chutí – jemný zelený čaj matcha, sladké tapiokové perly a osvěžující bublinky. Boba...
Vstupte do světa bohaté chuti s Boba Cat Brown Sugar Tapioca Bubble Tea! Tento luxusní bubble tea spojuje jemné tóny...
Pro opravdové čokoholiky – temnější kakaový krém v kakaové polevě, kombinace intenzivní chuti s příjemnou sladkostí....
Ocean Bomb Sailor Moon Pomelo je osvěžující nápoj, který přináší sladkokyselou chuť pomela v stylovém balení s...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
