AriZona Ice Tea Peach Flavor (ledový čaj s příchutí broskve) 680 ml
Kód: 2547Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Černý čaj s použitím filtrované vody, vysoký obsah kukuřičného sirupu (glukózo-kukuřičný sirup), antioxidant kyselina askorbová, kyselina citrónová, broskvové aroma
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 172 kJ / 41,1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10,4 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,004 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Toxic Waste Nuclear Sludge je kyselá žvýkací páska, která se od ostatních produktů této značky liší tím, že je...
Van Holten's Sour Sis Sour Flavoured je nakládaná okurka, která přináší pořádnou dávku kyselosti! Tato okurka je...
Pamatujete si, jak jste si jako děti vychutnávali sladkost jahodového Tangu? Teď můžete tu lahodnou chuť zažít znovu!...
Dr. Pepper Vanilla Float je perfektní spojení klasického Dr. Peppera s jemným vanilkovým twistem, které připomíná...
Jolly Time Healthy Pop Butter jsou popcorny známé jako nízkokalorická varianta s máslovou příchutí. Tyto popcorny...
Warheads Super Sour Trio Gel vám přináší tři super kyselé ovocné příchutě v jednom balení – jablko, modrá malina a...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
