Argo Sour Madness Crush Black Extra Sour (extra kyselé tvrdé bonbóny) 60g
Kód: 2544Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Glukózový sirup, curk, regulátory kyselosti: E330 a E296, aroma, rostlinné koncentráty: spirulina, světlice, barviva: E100, E160c a E163, glazurovací činidla: E903 a E414.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1660 kJ / 391 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 98 g |
| z toho cukry | 77 g |
| Bílkoviny | 0,6 g |
| Sůl | 0,08 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Polsko |
Připravte se na kyselou smršť! Brain Blasterz Super Sour Original Hard Candy jsou legendou mezi tvrdými bonbóny....
Tento klasický bubble tea je ideální pro ty, kteří hledají autentický zážitek s krémovou texturou a sladkým nádechem....
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Ocean Bomb Attack on Titan je osvěžující nápoj, který Vás přenese přímo do světa vašeho oblíbeného anime! Tento...
Madam Hong Bubble Tea Iced Tea Apple je osvěžující kombinace jemného ledového čaje a sladké chuti jablka, kde každý...
Van Holten's Big Papa Dill Flavoured je pořádně velká nakládačka, která potěší každého milovníka kyselých okurek!...
Warheads Galactic Cubes jsou malé, ale výbušné bonbony, které vás okamžitě přenesou do světa extrémní kyselosti! Tyto...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
