WarHeads Cubes - Sour Berry Mix (kyselé žvýkací bonbonky s příchutí lesních plodů) 99 g
Kód: 2264Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Kukuřičný sirup, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, přírodní a umělé aroma, regulátor kyselosti: kyselina vinná, kyselina citronová, kyselina jablečná, citronany sodné; umělá barviva: Brilantní modř FCF, Červeň Allura AC.
Brilantní modř FCF, Červeň Allura AC může mít neblahý vliv na pozornost a činnost dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1500 kJ / 360 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 90 g |
| z toho cukry | 70 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,05 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
