Haribo Alphabet Letters (kyselé želé bonbóny s ovocnými příchutěmi) 142 g
Kód: 2726Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Glukózový sirup (z pšenice nebo kukuřice), cukr, želatina, obsahuje méně než 2 %: kyselina vinná, kyselina citronová, kyselina jablečná, dobarveno ovocnou a zeleninovou šťávou, přírodní a umělé příchutě, slunečnicový olej, bílý včelí vosk, žlutý včelí vosk, invertní cukr, barvivo: E110, E129, E133.
Může obsahovat: pšenici, stopy mléka.
Varování: E110, E129, E133 může mít negativní vliv na aktivitu a činnost dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1439 kJ / 344 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 78 g |
| z toho cukry | 44 g |
| Bílkoviny | 6,25 g |
| Sůl | 0,016 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Německo |
| Položka byla vyprodána… | |
Reese's Sticks jsou lahodné oplatky plné vrstveného arašídového másla, obalené v jemné mléčné čokoládě. Křupavá...
Pro opravdové čokoholiky – temnější kakaový krém v kakaové polevě, kombinace intenzivní chuti s příjemnou sladkostí....
Reese's 2 Peanut Butter Cups Trio je dokonalá kombinace mléčné čokolády a lahodného arašídového másla v třech...
Toužíte po exotice? Arizona Mucho Mango vás okamžitě přenese na tropický ostrov díky bohaté a sladké chuti šťavnatého...
Osvěžující a extrémně kyselý nápoj, který spojí sílu citronu a limetky do jedné výbušné kombinace! Tento slushy drink...
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Vstupte do světa bohaté chuti s Boba Cat Brown Sugar Tapioca Bubble Tea! Tento luxusní bubble tea spojuje jemné tóny...
Toxic Waste Nuclear Sludge je kyselá žvýkací páska, která se od ostatních produktů této značky liší tím, že je...
Boba Cat Boba Tea Passionfruit Lychee nabízí exotické spojení sladkého liči a tropické marakuji. Tento lahodný nápoj...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
