Chupa Chups Grape Flavour (sycená limonáda s příchutí hroznů) 345 ml
Kód: 2293Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Filtrovaná voda, fruktózový sirup, bílý cukr, koncentrovaná šťáva z hroznů, oxid uhličitý, kyselina citronová, přírodní barvivo, gardénie, anthokyany, citronan sodný, citronan draselný, syntetické aroma.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 205 kJ / 49 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 12 g |
| z toho cukry | 12 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,02 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Jižní Korea |
Q Brand Mochi Rýžové Koláčky s Arašídy jsou skvělou kombinací měkkého a žvýkacího rýžového těsta s lahodnou...
Toxic Waste Nuclear Sludge je kyselá žvýkací páska, která se od ostatních produktů této značky liší tím, že je...
Ultra Ice Tea Dragon Ball Z Goku s příchutí broskve přináší osvěžení, které vás nabije energií stejně jako slavný...
Představte si dokonalou harmonii chutí – jemný zelený čaj matcha, sladké tapiokové perly a osvěžující bublinky. Boba...
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Neodolatelné křupavé preclíky obalené v lahodné sladko-slané polevě se slaným karamelem. Toto geniální spojení jemné...
Reese's Sticks jsou lahodné oplatky plné vrstveného arašídového másla, obalené v jemné mléčné čokoládě. Křupavá...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
