Candy Can - Sour Apple (sycená limonáda bez cukru s příchutí kyselého jablka) 330 ml
Kód: 2189Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Sycená pitná voda, kyselina: kyselina citrónová, přírodní aroma, sladidlo: acesulfam K, sukralosa; antioxidant: kyselina askorbová; barvivo: světlicový koncentrát, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,4 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Nizozemsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Reese's Sticks jsou lahodné oplatky plné vrstveného arašídového másla, obalené v jemné mléčné čokoládě. Křupavá...
Představte si ovocnou explozi, kde dominují sladké tóny, a do toho přichází lehký krémový podtón, který to celé...
Osvěžující nápoj, který spojí svěžest citronu s jemnou sladkostí medu. Tento lahodný drink je ideální pro fanoušky...
Pro opravdové čokoholiky – temnější kakaový krém v kakaové polevě, kombinace intenzivní chuti s příjemnou sladkostí....
Dweebs jsou ovocné cukrovinky, které byly velmi populární v 90. letech. Byly vyráběny společností Willy Wonka Candy...
Grapeade je osvěžující ovocný nápoj s výraznou a sladkou chutí šťavnatých hroznů. Tento nápoj nabízí dokonale...
Osvěžující a extrémně kyselý nápoj, který spojí sílu citronu a limetky do jedné výbušné kombinace! Tento slushy drink...
Neodolatelné křupavé preclíky obalené v lahodné sladko-slané polevě se slaným karamelem. Toto geniální spojení jemné...
Q Brand Mochi Rýžové Koláčky s Arašídy jsou skvělou kombinací měkkého a žvýkacího rýžového těsta s lahodnou...
Warheads Galactic Cubes jsou malé, ale výbušné bonbony, které vás okamžitě přenesou do světa extrémní kyselosti! Tyto...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
