AriZona Sweet Tea (sladký ledový černý čaj) 650 ml
Kód: 2321Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Prémiová směs černých čajů vařená z filtrované vody, kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy (glukózo-fruktózový sirup), kyselina citronová, přírodní aroma.
100% přírodní, bez konzervantů, umělých barviv, umělého aroma.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 159 kJ / 38 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 9,5 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,01 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
