Ocean Bomb Attack on Titan (limonáda s příchutí medu a citronu) 330 ml
Kód: 2735Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Sycená voda (pitná voda, kapalný oxid uhličitý), kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, cukr, med, citronová příchuť, kyselina citronová, citrát sodný.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 134 kJ / 32 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 8,3 g |
| z toho cukry | 8 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,006 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Taiwan |
| Položka byla vyprodána… | |
Brain Blasterz Sour Chewy Candies jsou ideální volbou pro milovníky kyselých a žvýkacích dobrot! Tyto žvýkací bonbóny...
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Ultra Ice Tea Dragon Ball Z Goku s příchutí broskve přináší osvěžení, které vás nabije energií stejně jako slavný...
Osvěžující nápoj, který kombinuje sladkou chuť jahod s jemnými tóny šťavnaté broskve. Tento lahodný bubble tea...
Naložený s výraznou sýrovou chutí! The Big Cheez je popcorn, který zkrátka musíte ochutnat. Křupavé kousky obalené v...
Pro opravdové čokoholiky – temnější kakaový krém v kakaové polevě, kombinace intenzivní chuti s příjemnou sladkostí....
Reese's 2 Peanut Butter Cups Trio je dokonalá kombinace mléčné čokolády a lahodného arašídového másla v třech...
Ultra Ice Tea One Piece Zoro s příchutí broskve je osvěžující nápoj, který vás nabije stejně jako legendární šermíř...
Jolly Time Healthy Pop Butter jsou popcorny známé jako nízkokalorická varianta s máslovou příchutí. Tyto popcorny...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
