VooPoo Argus P1s Pod kit (Cyber White)

499 Kč 499 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Baterie 800 mAh, výkon až 25 W, automatické spínání, objem 2 ml, technologie iCOSM CODE, MTL potah.

Objevte Argus P1s Pod Kit, elegantní a kompaktní MTL pod kit od Voopoo, který se pyšní špičkovým tělem z hliníkové slitiny a polykarbonátu, což mu dodává moderní a futuristický vzhled. Tento stylový a kompaktní pod kit ukrývá působivou baterii o kapacitě 800 mAh s výkonem 5-25 W.

DALŠÍ VARIANTY:

Pod systém VooPoo Argus P1s (Cyber Black)Pod systém VooPoo Argus P1s (Creed Black)Pod systém VooPoo Argus P1s (Cyber Red)Pod systém VooPoo Argus P1s (Creed Rose)Pod systém VooPoo Argus P1s (Creed Cyan)Pod systém VooPoo Argus P1s (Cyber Blue)Pod systém VooPoo Argus P1s (Cyber Blue)Pod systém VooPoo Argus P1s (Cyber White)

Detailní informace

Detailní popis produktu

voopoo_argus_p1s_banner

 

voopoo argus p1s Individuální design a moderní technologie

Argus P1s se vyznačuje částečně průhledným polykarbonátovým designem, který odhaluje čip GENE. AI 1.2 s novým iCOSM Flavor Interpretation kódem a vylepšenými cartridgemi. Tento pokročilý čip automaticky upravuje výkon podle každého potáhnutí pomocí jednoduché funkce automatického tahu.

Široká škála možností vapování

Argus P1s je kompatibilní s celou řadou náhradních podů Argus, které vám nabízejí širokou škálu možností vapování. Voopoo's ITO Atomisation Mesh cívky spolu s podem se čtyřmi otvory pro přívod vzduchu jsou navrženy tak, aby poskytovaly přesnou chuť a hladké vapování. Díky nejnovější technologii iCOSM Flavour code si můžete vychutnat jedinečný zážitek z chuti.

VooPoo Argus P1S produktové foto

Vhodné pro různé e-liquidy

Argus P1s Pod Kit je ideální pro použití s nic salt nebo freebase 50-50 e-liquidy. Můžete si vybrat mezi 2ml podem s pevnou cívkou 0.7 ohm pro volný a vzdušný tah, nebo 1.2 ohm variantou pro těsnější MTL (mouth-to-lung) vapování. Pody také disponují vícenásobnými těsnícími vrstvami proti únikům a doplňují se jednoduchým vytažením z zařízení a zvednutím silikonového uzávěru na boku.

Bezpečnost a ochrana

Pro váš klid je Argus P1s vybaven šesti bezpečnostními ochranami:

  • Ochrana proti překročení 5s
  • Ochrana proti zkratu
  • Ochrana proti nadproudu výstupu
  • Ochrana proti nízké baterii
  • Ochrana proti přehřátí čipu
  • Ochrana proti přebití

VooPoo Argus P1S produktové fotoSuper rychlé nabíjení za 20 minut

Baterie o kapacitě 800 mAh se plně nabije za pouhých 20 minut pomocí rychlého nabíjení 5 V/2 A přes přiložený USB Type-C kabel. Po úplném nabití se rozsvítí tři LED indikátory bíle. Tato výkonná baterie vám umožní až dva dny vapování na jedno nabití.

Dvojnásobná životnost cívky

Bavlna použitá v cívce je načechranější pro lepší přísun e-liquidu a topné drátky přesně kontrolují teplotu, což zabraňuje spálené chuti způsobené nedostatkem e-liquidu. Tím se dvojnásobí životnost cívky, zlepšuje chuť a snižuje frekvenci výměny podu, což uživatelům šetří náklady na pod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronické cigarety
Značka: VooPoo
Modelová řada: VooPoo Argus P1S
Baterie: 800 mAh
Barva: Černá, Bílá
Způsob potahu: MTL
Regulace air-flow: Ne
Regulace výkonu: Ne
Spínání: Potahem
Obsah balení: 1x VooPoo Argus P1s, 2x cartridge VooPoo Argus Pod 0,7 + 1,2 Ω, 1x USB-C kabel, 1x sňůrka na krk, 1x návod
Rozměry: 112 x 25.7 x 13.5 mm
Objem: 2 ml
Odpor: 0.5 - 3.0 Ω
Nabíjení: USB-C
Materiál: Hliniková slitina, PC
Hmotnost: 43 g
Výkon: 5 - 25 W
Výstupní napětí: 3.2 - 4.2 V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto