Sour Patch Kids - Red White & Blue (kyselé želé bonbóny s ovocnými příchutěmi) 87 g
Kód: 2215Detailní popis produktu
V této limitované edici najdete tři různé příchutě:
- Červená: obvykle třešňová příchuť,
- Bílá: může být citronová nebo nějaká svěží citrusová příchuť,
- Modrá: tradičně borůvková nebo malinová příchuť.
SLOŽENÍ:
Cukr, invertní cukrový sirup, kukuřičný sirup, kukuřičný škrob, zvlhčující látka: kyselina vinná; regulátor kyselosti: kyselina citronová; přírodní a umělá aroma, umělá barviva: Červeň Allura AC, Brilantní modř FCF.
Červeň Allura AC, Brilantní modř FCF může mít neblahý vliv na pozornost a činnost dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1569 kJ / 375 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 75 g |
| z toho cukry | 62 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,10 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
Zažijte explozi chuti s Arizona Iced Tea Raspberry! Tento ledový čaj s příchutí šťavnatých malin nabízí osvěžující...
Máslová exploze chuti! Blast O Butter je popcorn obalený v bohatém, krémovém másle, který přináší sladkou a lahodnou...
Toxic Waste Sour Smog Balls v praktickém balení přinášejí kyselou zábavu na cesty! Tyto křupavé bonbony plněné...
Van Holten's Hot Mama je nakládaná okurka pro ty, kteří mají rádi pořádně pikantní výzvu! Tato ostrá okurka přináší...
Křupavé tyčinky s výraznou příchutí taco, která připomíná klasickou mexickou směs koření. Čeká Vás kombinace jemné...
Představte si ovocnou explozi, kde dominují sladké tóny, a do toho přichází lehký krémový podtón, který to celé...
Vstupte do světa bohaté chuti s Boba Cat Brown Sugar Tapioca Bubble Tea! Tento luxusní bubble tea spojuje jemné tóny...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
