Freyma's Snack - Original (snack se slanou příchutí) 30 g
Kód: 3837Detailní popis produktu
Freyma's Snacks je značka zaměřená na výrobu inovativních a chutných snacků. Specializuje se na pšenično-kukuřičné tyčinky a bramborové chipsy, které nabízejí širokou škálu intenzivních a oblíbených příchutí. Značka je synonymem pro kvalitní občerstvení s důrazem na moderní chuťové trendy. Jedná se o značku pocházející z Bulharska, kterou vlastní společnost MARTIS-09 Ltd.
SLOŽENÍ:
Bramborový škrob, bramborové vločky, rýžová mouka, pšeničná mouka, slunečnicový olej, sůl, cukr, kurkuma, paprikový extrakt.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2138 kJ / 511 kcal |
| Tuky | 32,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,8 g |
| Sacharidy | 52,2 g |
| z toho cukry | 0,7 g |
| Bílkoviny | 2,9 g |
| Sůl | 2,2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Bulharsko |
Každý kousek těchto mochi je měkký a žvýkací s krémovou kakaovou náplní, která potěší všechny milovníky čokolády....
Osvěžující a kyselý nápoj, který Vás nenechá v klidu! S příchutí sladké a zároveň ostré modré maliny nabízí skvělou...
Argo Sour Madness Crush Black Extra Sour jsou bonbóny s výrazně kyselou chutí, která osloví všechny milovníky...
Madam Hong Lady Boba Brown Sugar Bubble Tea je lahodná kombinace krémového mléčného čaje a karamelově sladkého...
Dweebs jsou ovocné cukrovinky, které byly velmi populární v 90. letech. Byly vyráběny společností Willy Wonka Candy...
Arizona Orangeade je osvěžující citrusová bomba! Sladké a šťavnaté pomeranče v každém doušku Vám dodají energii a...
Osvěžující nápoj, který kombinuje sladkou chuť jahod s jemnými tóny šťavnaté broskve. Tento lahodný bubble tea...
Vzpomínáte, jak jste v dětství lízali citronový Tang a přitom kroutili obličejem? Tenhle nápoj vám vrátí všechny ty...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
