Candy Can - Bubble Gum (sycená limonáda bez cukru s příchutí žvýkačky) 330 ml
Kód: 2188Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Sycená voda, kyselina citrónová, regulátor kyselosti (citronan sodný), barvivo (mrkvový koncentrát), dochucovadla, modifikovaný škrob, sladidlo (acesulfam K, sukralóza).
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 13 kJ / 3 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,13 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Nizozemsko |
Brain Blasterz Sour Chewy Candies jsou ideální volbou pro milovníky kyselých a žvýkacích dobrot! Tyto žvýkací bonbóny...
Představte si ovocnou explozi, kde dominují sladké tóny, a do toho přichází lehký krémový podtón, který to celé...
Van Holten's Big Papa Dill Flavoured je pořádně velká nakládačka, která potěší každého milovníka kyselých okurek!...
Připravte se na žvýkací dobrodružství s Dubble Bubble Meteorite! Jeden meteorit a vaše chuťové pohárky zažijí explozi...
Pamatujete si, jak jste si jako děti vychutnávali sladkost jahodového Tangu? Teď můžete tu lahodnou chuť zažít znovu!...
Toužíte po exotice? Arizona Mucho Mango vás okamžitě přenese na tropický ostrov díky bohaté a sladké chuti šťavnatého...
Warheads Super Sour Trio Gel vám přináší tři super kyselé ovocné příchutě v jednom balení – jablko, modrá malina a...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
