Brain Blasterz - Sour Gunk (kyselý gel s příchutí jablka/jahody) 28 ml
Kód: 2713Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Voda 60,61%, Cukr 30%, Kyselina citronová (E330) 7%, Citronany sodné (E331) 2%, aroma/příchutě (Jablko/Jahoda) 0,3%, Sorban draselný (E202) 0,09%.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1282 kJ / 302 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 75,4 g |
| z toho cukry | 64,6 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | Pákistán |
Osvěžující a kyselý nápoj, který Vás nenechá v klidu! S příchutí sladké a zároveň ostré modré maliny nabízí skvělou...
Ocean Bomb Attack on Titan je osvěžující nápoj, který Vás přenese přímo do světa vašeho oblíbeného anime! Tento...
Boba Cat Boba Tea Passionfruit Lychee nabízí exotické spojení sladkého liči a tropické marakuji. Tento lahodný nápoj...
Pamatujete si, jak jste si jako děti vychutnávali sladkost jahodového Tangu? Teď můžete tu lahodnou chuť zažít znovu!...
Van Holten's Garlic Joe je česneková lahůdka pro milovníky pořádně výrazných chutí! Tato nakládaná okurka je plná...
Boba Cat Boba Tea Taro Milk je krémová pochoutka, která kombinuje jemně nasládlou chuť taro s krémovým mléčným...
Vzpomínáte, jak jste v dětství lízali citronový Tang a přitom kroutili obličejem? Tenhle nápoj vám vrátí všechny ty...
Reese's 3 Peanut Butter Cups Trio je dokonalá kombinace mléčné čokolády a lahodného arašídového másla v třech...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
