Blue Diamond Almonds Smokehouse (uzené mandle) 150 g
Kód: 2461Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Mandle, rostlinné oleje: řepkový a/nebo slunečnicový; jedlá sůl, kukuřičný škrob, přírodní kouřové aroma, kvasnicový extrakt, kukuřičný a sójový protein, přírodní aroma.
Může obsahovat stopy skořápkových plodů.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2540 kJ / 607 kcal |
| Tuky | 57 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,6 g |
| Sacharidy | 18 g |
| z toho cukry | 3,6 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl | 1,33 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Vzpomínáte, jak jste v dětství lízali citronový Tang a přitom kroutili obličejem? Tenhle nápoj vám vrátí všechny ty...
Připravte se na opravdovou chuťovou explozi! Flipz McVitie's preclíky v mléčné čokoládě spojují dokonalé křupavé...
Speciální limitovaná edice KitKatu, která vás připraví na Halloween! Tento unikátní snack kombinuje křupavou oplatku,...
Madam Hong Lady Boba Brown Sugar Bubble Tea je lahodná kombinace krémového mléčného čaje a karamelově sladkého...
Pamatujete si, jak jste si jako děti vychutnávali sladkost jahodového Tangu? Teď můžete tu lahodnou chuť zažít znovu!...
Připravte se na osvěžující zážitek s nápojem Barbie Girl Raspberry Feijoa! Tento lahodný mix sladkých malin a...
Kyselá invaze s Brain Blasterz Sour Wormz! Tyto žvýkací želé červíky si na Vás nejprve nachystají silný kyselý útok,...
Osvěžující nápoj, který spojí svěžest citronu s jemnou sladkostí medu. Tento lahodný drink je ideální pro fanoušky...
Argo Sour Madness Crush Black Extra Sour jsou bonbóny s výrazně kyselou chutí, která osloví všechny milovníky...
Osvěžující a kyselý nápoj, který Vás nenechá v klidu! S příchutí sladké a zároveň ostré modré maliny nabízí skvělou...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
