Tang Pomeranč (instatní nápoj s příchutí pomeranče) 30 g
Kód: 2300Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Cukr, kyselina: kyselina citronová, modifikovaný škrob, jedlá sůl, regulátor kyselosti: citronany sodné, sladidla: aspartam, acesulfam K, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, vitamín C, přírodní pomerančové aroma: obsahuje sójový lecitin, barvivo: kurkumin; vitamín A, šťáva z koncentrátu: černá mrkev, kyselina: kyselina listová; vitamín B2.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 47 kJ / 11 kcal |
| Tuky | <0,10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,10 g |
| Sacharidy | 2,2 g |
| z toho cukry | 2,2 g |
| Bílkoviny | <0,10 g |
| Sůl | 0,09 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
