Jolly Time Blast O Butter (slaný popkorn máslový) 100 g
Kód: 2282Detailní popis produktu
SLOŽENÍ:
Kukuřice, palmový olej, jedlá sůl, aromata, antioxidanty (kyselina L-askorbová, výtažky z rozmarýnu), barvivo (annatto), emulgátor (lecitiny).
Může obsahovat stopy mléka.
NUTRIČNÍ HODNOTY:
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2290 kJ / 547 kcal |
| Tuky | 40 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 49 g |
| z toho cukry | 16 g |
| Vláknina | 11 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 2,8 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Candy Shop |
|---|---|
| Země původu: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
Dr. Pepper Vanilla Float je perfektní spojení klasického Dr. Peppera s jemným vanilkovým twistem, které připomíná...
Připravte se na žvýkací dobrodružství s Dubble Bubble Meteorite! Jeden meteorit a vaše chuťové pohárky zažijí explozi...
Křupavé tyčinky s výraznou příchutí taco, která připomíná klasickou mexickou směs koření. Čeká Vás kombinace jemné...
Ultra Ice Tea Dragon Ball Z Goku s příchutí broskve přináší osvěžení, které vás nabije energií stejně jako slavný...
Van Holten's Sour Sis Sour Flavoured je nakládaná okurka, která přináší pořádnou dávku kyselosti! Tato okurka je...
Máte odvahu na pořádně pálivou výzvu? Brain Blasterz Super Flamin Hot Candy Vám rozpálí ústa! Tyto tvrdé bonbóny...
Připravte se na kyselý útok s Brain Blasterz Sour Boltz Gummies! Tyto měkké želé bonbóny jsou plné osvěžující...
Boba Cat Boba Tea Passionfruit Lychee nabízí exotické spojení sladkého liči a tropické marakuji. Tento lahodný nápoj...
Jolly Time Healthy Pop Butter jsou popcorny známé jako nízkokalorická varianta s máslovou příchutí. Tyto popcorny...
Krémově sladká klasika – oplatka s jemným mléčným krémem a silnou kakaovou polevou. Ideální pro chvíle, kdy chcete...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
