HHCP Cartridge 20% MIX PŘÍCHUTÍ 3 KS

999 Kč 333 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pro ty, kteří hledají intenzivnější zážitek, jsou skvělou volbou cartridge s koncentrací 20 %. Přinášejí silnější účinky, aniž by se ztratila škála lahodných chutí. Každá příchuť je pečlivě vyvážená a smíchaná, aby dodala vašemu vaporizačnímu zážitku nový rozměr.

HHCP Cartridge
Příchuť: Různé
(můžete upřesnit v poznámce, příchutě musí být skladem)
Obsah: 3 x 1 ml

Složení:
70 % CBD

20 % HHCP
10 % Terpeny


Produkt v souladu se zákonem č. 167/1998 Sb.
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

produkt v souladu_1


PRÉMIOVÁ KVALITA

S využitím moderních technologií a kvalitních konopných destilátů poskytujeme našim zákazníkům nejen vyvážený účinek, ale i bezchybnou čistotu a autentickou chuť. Věříme, že konopí v tekuté formě má své místo v moderní společnosti a že může přinést užitek a potěšení mnoha lidem.

iStock-1189236776


CARTRIDGE

Zakládáme si na tom, že nabízíme svým zákazníkům nejen kvalitní konopné destiláty, ale také spolehlivé příslušenství. Tyto atomizéry jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální chuť a účinnost při vapování konopných destilátů, a zároveň jsou snadno ovladatelné a spolehlivé. Stačí jen našroubovat!

ccell


SLOŽENÍ

Používáme pouze kvalitní, laboratorně testované suroviny od spolehlivých dodavatelů, což zajišťuje nejen bezpečnost, ale také vynikající účinnost našich destilátů. Všechny produkty jsou bez PG, VG, PEG, vitaminů a jiných přidaných látek. Naše složení je pečlivě vybíráno a vždy odpovídá nejvyšším standardům.

iStock-1189236859


BOTANICKÉ TERPENY

Pro zlepšení celkového zážitku jsme naše cartridge obohatili o směs přírodních terpenů. Tyto terpeny nejenže zlepšují aroma a chuť, ale také podporují entourage efekt a zvyšující celkové účinky produktu. Všechny naše vysoce kvalitní terpeny jsou botanického původu a schváleny americkou FDA pro použití v potravinách a aromatech.

joel-muniz-SNwVlzk0Vr0-unsplash


 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHCP Produkty
Příchuť: Mango
Objem: 1 ml
Obsah CBD: 80 %
Obsah HHCP: 10 %
Obsah terpenů: 10 %
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto